SIKÇA SORULAN SORULAR

Afrodit Tasarım el yapımı takıların satıldığı e-ticaret sitesidir.

Afrodit Tasarım’a üyelik ücretsizdir.

Üyelik oluşturulmadan da sitemizde ürün incelemesi yapılıp alışveriş yapılabilir. Ancak ücretsiz kargo avantajı gibi kampanyalar sadece üyelerimiz için geçerlidir.

Üye bilgileri, isim soyisim, ünvan ve adres bilgilerinin girilmesiyle üyelik tamamlandığında site üzerinde alınmak istenilen ürün seçilerek sepete ekle ve alışverişi tamamla adımlarını takip ederek KREDİ KARTI yöntemlerini kullanarak alışveriş yapılabilir.

Afrodit Tasarım hiç bir şekilde müşterilerinin banka ve kredi kartı bilgilerini saklamaz ve üçüncü şahıslar ile paylaşmaz. Kredi Kartı bilgileri sistem üzerinden yürüdüğü ve herhangi bir yere kaydedilmediği için tamamen güvenli bir alışveriş ortamı sağlar.

Ürünler en geç tasarımcıların ürün sayfalarında belirtikleri tarih içerisinde göre kargo firmasına teslim edilir.

Siparişler anlaşmalı olduğumuz PTT kargo ile gönderilir.

Kargoya verilen ürünlere ilişkin gönderi bilgileri müşteriye mail olarak bildirilir. Kargo şirketleri müşterinin uzaklığına göre ürünü 2-3 gün içinde teslimini gerçekleştirir.

Kargodan ürünü teslim alırken lütfen kontrol ediniz, kargoda hasar görmüş ve arızalanmış olan ürünleri almadan kargo görevlisi ile tutanağa bağlayarak iade ediniz.

Ürünlerimizin bir kısmı hijyenik ürünler olduğundan bu ürünlerin ambalajı bozulduktan sonra iadesi yasalar gereği mümkün değildir.

İade talebi oluşturmak için canlı destek hattından veya İletişim sayfasından Satış Sonrası Destek konusu yazaılarak mesaj içeriğine sipariş numarası, iade talebi ve nedenin belirtildiği mesaj atılması yeterlidir. 

Herhangi bir sebeple ürün iadesi gerektiği durumlarda ürün faturası ve sevk irsaliyesi asılları ile birlikte orijinal ambalajında iadesi gerekmektedir.

Kredi kartlı online ödeme ile alışverişinizi hızlı ve güvenli yapabilirsiniz.

Ayrıca zaman zaman kargo dahil fiyatlı kampanya ürünü ile birlikte alınan diğer ürünler için de kargo ücreti alınmaz.

150 TL ve üzeri alımlarda ücretsiz kargo avantajı sadece üye hesabı oluşturanlar için geçerlidir.

Kargo bedava kampanyalı ürünlerin alımı esnasında diğer ürünlerden de alınması halinde ücretsiz kargo avantajından yararlanılabilir.

Sepetim
Kapalı Favoriler
Kapalı Son Görüntülenen
Ürünleri karşılaştır (0 Ürünler)
Ürünü Karşılaştır
Ürünü Karşılaştır
Ürünü Karşılaştır
Ürünü Karşılaştır
Kategoriler